DIEU MERCI VAN T&L x APHRODITE VON ROCHERATH Z (ARKO III)
2017 • MERRIE • Zangersheide
Geboortedatum | 29-05-2017 |
Geslacht | Merrie |
Kleur | donker bruin |
Studbook | Zangersheide |
Stokmaat | 1.70m |
BTW | 20.00% |
Fokrichting | Springen |
Numerous clear rounds in the 6-year-old event at Vejer de la Frontera with Louise Ameeuw
For any information or appointment :
Phone Alicia : +32 470 11 40 55 or +32 67 64 91 75
Email : management@ecuecau.be
DIEU MERCI VAN T&L
TOULON
HEARTBREAKER
NIKITA
RIEKA II
CORRADO I
LUGANA II
APHRODITE VON ROCHERATH Z
ARKO III
ARGENTINUS
UNIKA
KEBLESSE VON ROCHERATH Z
NONSTOP
SOBLESSE
Schrijf u in voor te bieden
REGISTREREN
Bevestig uw registratie via email.
(Vergeet niet de map "ongewenst" te controleren! Als de e-mail hier is binnengekomen: voeg het e-mailadres toe aan je contacten zodat je in de toekomst niets van ons mist!)
aanmelden
Bij uw eerste aanmelding wordt u gevraagd uw mobiele telefoonnummer te verifiëren. U ontvangt een code via sms. Na het invoeren van deze code is uw account klaar om te bieden.
Veel plezier!
Houd uw biedingen in de gaten in uw "mijn biedingen"-sectie.
Maak je geen zorgen, je wordt ook per e-mail op de hoogte gebracht in het geval van een overbod!"
GEFELICITEERD, U ZAL SNEL GECONTACTEERD WORDEN DOOR ONS TEAM.
Deze website maakt gebruik van cookies. Op deze manier kunnen we ervoor zorgen dat uw surfervaring nog aangenamer wordt. Raadpleeg ons privacybeleid voor meer informatie